Domki nad jeziorem w Lubrzy

REALIZUJEMY

BON TURYSTYCZNY !!!!!!!!

Trzy całoroczne domki w stylu góralskim, o wysokim standardzie. Cały teren jest ogrodzony i monitorowany. Domki znajdują się nad jeziorem Goszcza W każdym domku znajduje się: pokój dzienny w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienka, taras, domki są klimatyzowane w, dwóch  domkach są kominki kaflowe . Na terenie obiektu: strzecha z grillem do wieczornych biesiad, boisko do gry w siatkówkę oraz, plac zabaw dla dzieci.

Domki położone są na działce o powierzchni 10 ar, nad jeziorem Goszcza w miejscowości Lubrza. By ułatwić Państwu dojazd - obok zamieszczamy mapę (po kliknięciu pojawia się w większym oknie).

Atrakcje okolicy:

 • - szlaki turystyczne,
 • - wędkowanie,
 • - grzybobranie,
 • - wypożyczalnia kajaków i rowerów wodnych,
 • - orlik (boiska do tenisa ziemnego, koszykówki, piłki nożnej),
 • - spływy kajakowe,
 • - strzelnica sportowa,
 • - Bunkry Pętla Boryszyńska,
 • - Łagów,
 • - Świebodzin.

Na miejscu umożliwiamy dostęp do:

 • internetu
 • TV
 • zmywarki
 • natrysku
 • kuchenki mikrofalowej
 • kuchni indukcyjnej
 • kominka (w przygotowaniu)
 • parkingu
 • grilla
 • boiska do siatkówki
 • placu zabaw dla dzieci

 

A także - odpłatnie:

 • rowery
 • rowery wodne

 

Bacówki nad jeziorem - kalendarze rezerwacji

DomekŚwiętaSezon wysokiSezon średniSezon niskiPozostałe dni w roku
Sylwester,
Boże Narodzenie,
Wielkanoc,Boże Ciało Majówka
20.06 - 06.09czerwiec,od 4 wrzesień maj/ od 15 kwietniaPozostałe dni w roku
cena za domek
do 4 osób
500zł/doba PLN 450zł/doba PLN 400zł/doba PLN 350zł/doba PLN250zł/doba PLN
cena za domek
do 6 osób
+os.75zł PLN +os.75zł PLN +os.75zł PLN +os.65zł PLN +os.65zł PLN

W okresie grzewczym za każdą dobę pobieramy dopłatę 50 PLN.

W celu rezerwacji  prosimy o sprawdzenie terminu w kalendarzu udostępniony powyżej.Domek przygotowany jest na max 6os.   za  .Rezerwacji terminu dokonujemy po odnotowaniu wpłaty ustalonego zadatku. Przy rezerwacji  do  pobytu  jest doliczony jednorazowy koszt przygotowania domku 150zł do 4 os.każda kolejna os./+30zł/ ,minimalny okres pobytu to 2 doby . Doby weekendowe 20% wyższe po sezonowe  .Imprezy integracyjne min. dwie doby ustalane są indywidualne.Opłata klimatyczna nie jest wliczona w cenę (2zł/os./doba). W m-c lipiec i sierpień min. okres rezerwacji to 5 dni. Do faktur doliczany jest 8% vat . Ogrzewanie/Kominkiem  lub Klimatyzacją okresie grzewczym  60zł/doba .Pobyt zwierzaka 1doba 35zł /po uprzednim ustaleniu /

POBA POBYTOWA

ZAKWATEROWANIE OD 16:00 DO 22:00

WYMELDOWANIE DO 10:00

                                                                                                                                                                   UWAGA : 60 minut przed dojazdem do celu proszę o telefon informacyjny.

Kontakt mailowy:                          bacowki@op.pl       Kontakt telefoniczny

JAREK  511 171 010

Tomek  506 002 453

Więcej informacji na stronie: www.karpaczapartament.pl        
Dane do przelewu:

Bacówki nad jeziorem S.C. B.Kliszcz T.Chwiałkowski
55-080 Kąty Wrocławskie Smolec ul. Bukowa 63

nr.rach. 51 1090 1522 0000 0001 2400 5008


KONTO WALUTOWE EURO 
nr.PL 53 1090 1522 0000 0001 4271 8600
kod swift WBKPPLPP

REGULAMIN

  1. Niniejszy Regulamin określa warunki, na których można dokonać rezerwacji i najmu domku. Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z zaakceptowaniem postanowień niniejszego Regulaminu. W momencie dokonania rezerwacji (wpłacenia ustalonego zadatku) umowę najmu uważa się za zawartą.
  2. Uzgodnioną rezerwację wstępną (telefoniczną) lub e-mail należy potwierdzić wpłacając na podane konto kwotę zadatku, o której mowa w pkt 1 w ciągu 24 h i wysłać potwierdzenie telefonicznie lub e-mail . Brak wpłaty w powyższym terminie powoduje anulację rezerwacji wstępnej.
  3. Dokonując rezerwacji Wynajmujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie w celu realizacji rezerwacji i dopełnienia obowiązku meldunkowego zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych. Rezerwującemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.
  4. Wpłata zadatku przez Wynajmującego oznacza, że akceptuje on przedmiotowy regulamin najmu.
  5. Pozostałą kwotę za pobyt Wynajmujący wpłaca 7 dni przed przyjazdem . Brak wpłaty w powyższym terminie powoduje anulację rezerwacji i utratę zadatku, lub rozliczenie gotówkowe na miejscu po uprzednim ustaleniu.
  6. W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 500 PLN, która jest zwracana w dniu wyjazdu po sprawdzeniu Domku.
  7. W przypadku zmiany terminu rezerwacji przez Wynajmującego lub całkowitej rezygnacji z pobytu z przyczyn niezależnych od nas, zadatek nie podlega zwrotowi.
  8. Doba zaczyna się o godz. 16:00 (przyjazd), a kończy o godz. 10:00 (wyjazd)..
  9. W przypadku skrócenia okresu pobytu przez Wynajmującego, kwota za niewykorzystany okres nie jest zwracana.
  10. Zakwaterowanie i wykwaterowanie następuje w Domku w obecności Właściciela lub osoby upoważnionej.
  11. W przypadku przekroczenia deklarowanej w karcie zgłoszeniowej liczby osób korzystających z Domku oraz terenu posesji (bez zgody i wiedzy właściciela lub osoby upoważnionej), właściciel zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zerwania umowy z wszystkimi konsekwencjami bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty.
  12. Osoby nie zgłoszone przebywające na terenie posesji w ramach odwiedzin mogą przebywać do godziny 22:00 wynajmujący będzie obciążony dodatkowym kosztem w wysokości 30 zł/osba
  13. Cena usług świadczonych przez Właściciela Domków nie obejmuje ubezpieczenia. Z usług korzystają Wynajmujący na własne ryzyko. Za doznane urazy w domku czy na terenie posesji, szkody i zniszczenie majątku (szkody spowodowane na zdrowiu i majątku trzeciej osoby), również za kradzież bagaży w czasie całego rekreacyjnego pobytu, firma nie ponosi odpowiedzialności (radzimy przed przyjazdem odpowiednio się ubezpieczyć).
  14. Wynajmujący po przyjeździe, ale przed wprowadzeniem się zobowiązany jest odebrać Domek, tzn. sprawdzić meble, okna, kabinę prysznicową i pozostałe urządzenia znajdujące się w Domku. Pozytywny odbiór Wynajmujący potwierdza własnoręcznym podpisem pod regulaminem.
  15. Uwagi co do uszkodzeń, zniszczeń należy zgłosić natychmiast do Właściciela.
  16. Właściciel dopuszcza możliwość stwierdzenia uszkodzeń tzw. ukrytych, ale tylko w elementach niewidocznych (takich jak uszkodzone łóżko, uszkodzone drzwi do szafy itp.).
  17. Brak uwag ze strony Wynajmującego, co do takich uszkodzeń w ciągu 4 godzin po otrzymaniu kluczy oznacza, że Wynajmujący nie ma zastrzeżeń co do całego lokalu, a wszystkie urządzenia i meble znajdują się w ilości zgodnej z zestawieniem wyposażenia i w dobrym stanie.
  18. Wynajmujący odpowiada finansowo za szkody powstałe w Domku w czasie jego pobytu i wyraża zgodę na to, aby wszelkie naprawy zniszczeń, uzupełnienie braków w wyposażeniu lub usunięcia usterek wykonane zostały na jego koszt.
  19. W DOMKU OBOWIĄZUJE CAŁKOWITY ZAKAZ PALENIA TYTONIU.
  20. Korzystanie z ogrzewania z klimatyzatora lub kominka po zgłoszeniu właścicielowi, który zabezpiecza w opał lub pilota za dodatkową opłatą (60 zł/doba).
  21. Wynajmujący informuje właściciela na 1 godz. przed wyjazdem.
  22. Parkowanie samochodów jest możliwe tylko w wyznaczonym specjalnie do tego celu miejscu lub innym wskazanym przez Właściciela.
  23. W przypadku, gdy Wynajmujący w sposób znaczący narusza spokój i/lub dobra sąsiadów oraz nie przestrzega powszechnie stosowanych norm współżycia między ludźmi, Właściciel zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia Wynajmującemu pobytu w Domku i nie jest wówczas zobowiązany do zwrotu pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu.
  24. Jeśli wskutek wykroczenia przeciwko ciszy nocnej obowiązującej od godziny 22:00 do 6:00 Właściciel lub osoba odpowiedzialna za klucze zostanie zmuszona do uzasadnionej interwencji wezwania policji, Właściciel ma prawo do natychmiastowego rozwiązania umowy.
  25. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej w Domku nie wolno używać jakichkolwiek przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną lub gazową, nie będących wyposażeniem tych pomieszczeń i mogących wytworzyć zagrożenie pożarowe np. grzałek elektrycznych, grzejników, palników gazowych. Zabrania się wnoszenia do Domku łatwopalnych materiałów, materiałów wybuchowych oraz materiałów o nieprzyjemnym zapachu.
  26. Wynajmujący nie ma prawa bez wcześniejszej pisemnej zgody Właściciela obiektu dokonywać jakichkolwiek napraw lub czynić jakichkolwiek nakładów lub zmian w Domku. O konieczności dokonania napraw lub nakładów Wynajmujący zobowiązany jest niezwłocznie poinformować Właściciela obiektu.
  27. Wynajmujący zobowiązany jest do utrzymywania oraz zwrotu Domku w stanie zastanym, co obejmuje w szczególności pozostawienie umytych naczyń i sprzętów kuchennych przed wyjazdem. Nie dostosowanie się do powyższego zobowiązania skutkuje zapłatą rekompensaty w postaci pozostawionej kaucji tytułem końcowego sprzątania Domku.
  28. Właściciel ma dostęp do terenu w celu przeprowadzenia koniecznych napraw, konserwacji i niezbędnych prac porządkowych także w czasie pobytu Wynajmujących.
  29. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności za przejściowe niedogodności występujące u niezależnych dostawców spowodowane np. czasowym brakiem wody, prądu.
  30. Akceptujemy zwierzęta/małe/ pod warunkiem wcześniejszego zgłoszenia tego faktu podczas rezerwacji !! oraz, nie będą zagrażały i przeszkadzały osobom mieszkającym w pobliżu. Wszelkie szkody spowodowane przez zwierzęta ponosi Wynajmujący.
  31. Prawem właściwym dla sporów pomiędzy Właścicielem, a Wynajmującym jest prawo polskie. Ewentualne spory rozstrzygane będą polubownie, a w przypadku nieporozumienia sądem właściwym będzie sąd właściwy dla siedziby Właściciela.